godło
logo bip

Przedszkole nr 86 "Tęczowy Świat" w Poznaniu

Plan dnia

ZAJĘCIA DODATKOWE OPŁACANE PRZEZ MIASTO POZNAŃ w roku szkolnym 2023/2024


Zajęcia dodatkowe – grupa I

Grupowe zajęcia z psychologiem
: poniedziałek: 9:00 – 9:15

Język angielski: wtorek: 10:30 – 11:30 i piątek: 11:30 – 12:00

Rytmika: środa: 9:50 – 10:05

Logopedia: czwartek: 10:30 – 11:30


Zajęcia dodatkowe – grupa II

Grupowe zajęcia z psychologiem
: poniedziałek: 9:45 – 10:00

Język angielski: wtorek: 10:00 – 10:30 i piątek 10:30 – 11:00

Rytmika: środa: 9:30 – 9:50

Logopedia: czwartek: 11:30 – 12:30

Trener przedszkolaka: czwartek: 9:00 – 9:30


Zajęcia dodatkowe – grupa III

Grupowe zajęcia z psychologiem
: wtorek: 13:30 – 14:00

Język angielski: wtorek: 11:30 – 12:00 i piątek 10:00 – 10:30

Rytmika: środa: 10:05 – 10:30

Logopedia: środa: 10:30 – 11:30

Trener przedszkolaka: czwartek: 9:40 – 10:10



Zajęcia dodatkowe – grupa IV

Grupowe zajęcia z psychologiem: poniedziałek: 10:00 – 10:30

Język angielski: poniedziałek: 10:00 – 10:30 i środa 10:00 – 10:30

Rytmika: środa: 10:30 – 11:00

Logopedia: środa, czwartek

Trener przedszkolaka: czwartek: 10:20 – 10:50

Religia: wtorek: 12:30 – 13:00 i czwartek: 12:30 – 13:00


Zajęcia dodatkowe – grupa V

Grupowe zajęcia z psychologiem
: poniedziałek: 10:30 – 11:00

Język angielski: wtorek: 11:00 – 11:30 i piątek: 11:00 – 11:30

Rytmika: środa: 9:00 – 9:30

Logopedia: środa: 11:30 – 12:30

Trener przedszkolaka: czwartek: 11:00 – 11:30

Religia: wtorek: 12:00 – 12:30 i czwartek: 12:00 – 12:30

PONADTO  PROPONUJEMY  FINANSOWANE PRZEZ  RADĘ RODZICÓW:

* wycieczki ułatwiające dzieciom poznanie najbliższego otoczenia społecznego i przyrodniczego,
* w ciągu całego roku szkolnego: teatrzyki w przedszkolu, koncerty, imprezy artystyczne, baliki itp.

DYŻURY NAUCZYCIELI:

grupa I: mgr Anna Szymczak-Gawron – wtorek 10:30 – 11:00 i piątek 11:30 – 12:00

mgr Natalia Nowak – poniedziałek 13:00 – 13:30 i piątek 11:30 – 12:00

grupa II: –  mgr Anna Najs – środa i czwartek 6:30 – 7:00

grupa III: mgr Sylwia Wiśniewska – wtorek 11:30 – 12:00 i piątek 10:00 – 10:30

grupa IV: – mgr Paulina Oleszczuk – poniedziałek i piątek 6:30 – 7:00

grupa V: mgr Alicja Cielecka – wtorek i czwartek 6:30 – 7:00

RAMOWY ROZKŁAD DNIA POSZCZEGÓLNYCH GRUP:

Ostatnie wydarzenia:

Skip to content